Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 184 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
Ostatní rally

TZ: Valašská rally vyvrací fámy, závod se uskuteční!
Posláno Úterý, 14 Březen 2006 @ 12:23:12  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Pořadatel XXV. Valašské rally Autoklub RS - Vsetín v AČR na četné žádosti a telefonáty oznamuje, že letošní jubilejní ročník se uskuteční v původním termínu 31. března až 1. dubna 2006 ve Valašském Meziříčí. Rally se započítává do Rally Super Série 2006 Mistrovství České republiky, Regionálního přeboru Moravy, úvodního dějství sedmidílného seriálu K4 Poháru České republiky v rally 2006 a Škoda Fabia Rallye Cupu.

"Rally není v žádném případě ohrožena, jak informují "zaručené" informace v diskusích na nejrůznějších motoristických serverech. Rally uspořádáme v původním termínu a přípravy v těchto dnech úspěšně finišují. Před uzávěrkou jsme měli přihlášeno zhruba 50 posádek a další nám pošta ještě doručuje. Předběžný seznam přihlášených posádek zveřejníme v nejbližších hodinách na oficiální internetové stránce soutěže www.valasskarally.com. Již nyní se diváci mohou těšit na kvalitní startovní pole, v němž se objeví i vozy specifikace WRC," uvedl Miroslav Hošák, ředitel rally. Organizátoři dále oznamují, že v případě pochybnosti soutěžících ohledně konání soutěže, se mohou nadále přihlásit.

Start rally je v pátek 31. března v 16.55 hodin na náměstí ve Valašském Meziříčí. Během páteční úvodní etapy na jezdce čeká 6 rychlostních zkoušek v délce 71 km na úsecích Lešná, Hluzov a Kunzov. V sobotu 1. dubna startuje první vůz do druhé etapy v 10:40 hodin, na programu je 5 rychlostních testů na úsecích Kelč a Helfštýn. První vůz se objeví na cílové rampě umístěné na valašskomeziříčském náměstí krátce po sedmnácté hodině. Vítězové v jednotlivých objemových třídách při splnění podmínek NSŘ budou vyhlášeni regionálními mistry Moravy pro letošní rok. Celkem valaška měří 416 km a obsahuje 11 rychlostních zkoušek na pěti úsecích v délce 140 km. V těchto dnech je distribuován na vybraná prodejní místa ve Zlínském kraji Almanach Valašské rally 1982 – 2006, který mapuje historii předchozích čtyřiadvaceti ročníků populární valašky.

Roman Ordelt,
tiskové středisko XXV.Valašská rally 2006

Ve Vsetíně 13. března 2006


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Valašská rally vyvrací fámy, závod se uskuteční!" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  
Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 2.077241 vteřiny k natažení.