Valašský automobilový slalom mění místo i datum
Datum: Sobota, 14 Říjen 2006 @ 19:31:23
Téma: Ostatní rally

Ani letos nepřijdou příznivci rychlých kol na Valašsku o svůj tradiční Valašský automobilový slalom. Akce, při které soutěžního ducha může ukojit kterýkoliv z držitelů řidičského průkazu, bude letos netradičně probíhat v nové lokalitě a v novém termínu.Ani letos nepřijdou příznivci rychlých kol na Valašsku o svůj tradiční Valašský automobilový slalom. Akce, při které soutěžního ducha může ukojit kterýkoliv z držitelů řidičského průkazu, bude letos netradičně probíhat v nové lokalitě a v novém termínu.

Start obou víkendových závodů se z důvodů konání Labské Trotina Rallye posunul o jeden týden dozadu. První soutěž tedy odstartuje v sobotu 21. října 2006, v neděli je na programu závod druhý. Trať dlouhá 1400 metrů bude vytýčena v areálu průmyslové zóny Vsetín-Bobrky. Každý den bude začínat technickou a administrativní přejímkou od 7.00 do 9.15, od půl desáté pak budou mít posádky po dvě hodiny možnost seznámit se s tratí. Start samotných soutěžních jízd začne každý den v pravé poledne.

Jak bývá dobrým zvykem, slalomu se mohou zúčastnit i amatérští jezdci s civilními vozidly. Přihlásit se k závodu mohou zájemci v den startu v 8.00 při administrativní přejímce. Podmínkou je uhrazení startovného a předložení platných dokladů k vozidlu (velký technický průkaz, povinné ručení), řidičského oprávnění a průkaz zdravotní pojišťovny. Budeme se těšit na vaši účast, ať už přijedete bojovat o sekundy či se jen podívat na výkon borců za volanty.Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1600