Krumlov bez Tarabuse kvůli zranění!
Datum: Pátek, 25 Duben 2008 @ 14:07:51
Téma: MČR - rally

Rally2.comČas od času se stane, že se nějaký jezdec nemůže zúčastnit závodů kvůli zranění, které ale nemá s jeho sportem nic společného, nýbrž vzniklo při běžných činnostech všedního dne. Bohužel, tentokrát se tato zpráva týká posádky Jaromíra Tarabuse a Daniela Trunkáta...Čas od času se stane, že se nějaký jezdec nemůže zúčastnit závodů kvůli zranění, které ale nemá s jeho sportem nic společného, nýbrž vzniklo při běžných činnostech všedního dne. Bohužel, tentokrát se tato zpráva týká posádky Jaromíra Tarabuse a Daniela Trunkáta...

Jezdec utrpěl včera v podvečer vážná řezná zranění rukou při práci v garáži, která si vyžádala ošetření v nemocnici a bohužel následnou hospitalizaci. V důsledku toho musí posádka odvolat start na nadcházející Rallye Český Krumlov.

„Bohužel, na startu na našeho oblíbeného Krumlova budeme z důvodu z Mirova zranění chybět. Samozřejmě nás to mrzí, do Českého Krumlova jsme se hodně těšili, protože je to rozhodně jedna z našich nejoblíbenějších soutěží, ale nedá se nic dělat. Navíc jsme měli v blízké době naplánovaná i nějaká testování, která tímto také padají. Náš další program bohužel do značné míry záleží na verdiktu lékařů a Mirově následné rekonvalescenci, takže vůbec netuším, kdy se k závodům budeme schopni vrátit. To je ale v této chvíli naprosto druhořadé, hlavní je aby se Mira dal úplně do pořádku“ vyjadřuje se k současné situaci spolujezdec Daniel Trunkát.

Po „slavném“ smolném odstoupení na Jänneru a absenci na Šumavě znamená vynechání českokrumlovské soutěže už i jistou komplikaci z hlediska celkového vývoje umístění v šampionátu, nicméně na druhou stranu je tato sezóna pro posádku vozem S2000 beztak spíše sezónou učednickou.

Nezbývá, než popřát Jaromírovi pokud možno bezproblémové a co nejrychlejší uzdravení jeho zranění a doufat, že bude brzy opět v plné kondici k ovládání závodního speciálu!

Oficiální stránky posádky: www.tarabus.czTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1817