Co se dělo v zahraničí o víkendu
Datum: Úterý, 18 Září 2001 @ 20:15:59
Téma: Zahraniční souteže

Soutěž se jela na Italském Ostrově Sicílie v okolí Messinského průlivu. Z 84 posádek , které se v pátek sobotu vydali na trať dlouhou 252,93 Km. Do cíle dorazilo jen 34 jezdců, což svědčí o velmi náročné trati. Vítězem se stal Gianluca Vita s navigátorem Flavio Gugliemini

Soutěž se jela na Italském Ostrově Sicílie v okolí Messinského průlivu. Z 84 posádek , které se v pátek sobotu vydali na trať dlouhou 252,93 Km. Do cíle dorazilo jen 34 jezdců, což svědčí o velmi náročné trati. Vítězem se stal Gianluca Vita s navigátorem Flavio Gugliemini na voze Renault Megane Kit třídy A7. Na druhém místě skončil Filippo Bellini na Peugeot 306 Rally (A7) se ztrátou 4:59.8. Třetí příčku obsadil Benedetto D’Innocenzo na voze Mitsubishi Lancer Evo V, který do cíle dojel se ztrátou 6:21.4.